نیاز به یک لامپ و روشنایی خاص به اتاق و نور مورد نیاز آن بستگی دارد. بعضی از اتاق ها مانند اتاق های نشیمن و غذاخوری، علاوه بر نورپردازی های جانبی ، به یک نورپردازی مرکزی نیز احتیاج دارند. در حالی که بعضی از اتاق ها مانند اتاق های خواب به نورپردازی بسیار روشن احتیاج ندارند. به طور مثال در طراحی نورپردازی مدرن یک اتاق خواب از دو لامپ در هر دو طرف تختخواب یا دیوار و یا در قسمت های پنهان آن برای توزیع و نرم کردن نور استفاده می شود. علاوه بر این چراغ ها نباید مستقیماً در آینه قرار گیرند زیرا آینه آن را منعکس می کند و باعث بازتاب ناراحت کننده ی آن می شود.

تهیه انواع لامپ های مختلف در یک اتاق نوعی تغییر ایجاد می کند و هاله تاریک و کسل کننده را دور می کند. برای اینکه نورپردازی را سرگرم کننده تر کنید می توانید چند لامپ دیواری یا لامپ کف و یک لامپ در یک میز در اتاق قرار دهید. همه این تنوع باعث ایجاد هارمونی روشنایی در محل خواهد شد.

هنگام انتخاب نورپردازی مدرن برای خانه خود، انواع نورپردازی های ذکر شده را که طراحان در تمام فضاهای داخلی استفاده می کنند، به خاطر داشته باشید. ترکیب دقیق منابع روشنایی می تواند تجربه و محیط خانه شما را کاملاً تغییر دهد. متخصصان طراحی داخلی و متخصصان نورپردازی مجموعه ما برای کمک به شما در تهیه یک طراحی روشنایی منزل که سبک شما را نشان می دهد و عملکرد هر فضا را برآورده می کند ، در دسترس شما هستند.

 

نورپردازی مدرن توسعه افراز هوراد

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Yvette Knowledge = life پاورپوینت پیام های آسمانی هشتم روزمَرِّەگی با کَسرِ هاء امپراطور خواب ها تـــکـــســـــرمــــــن بهشت گمشده James